Telefon
WhatsApp

Müşteri Görüşleri

Kurumsal
Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı Vienn Yapı Gayrimenkul - Yatırım Danışmanlığı

telefonda gayet sıcak insanlar ne sorarsanız sorun yılmadan cevap veriyorlar bir çoğu gibi ofise gelin demiyorlar yaklaşık bir yıldır ev arıyorum bu kadar net cevap veren 3 yada 4 kişi oldu nasipse gidip bir dairede biz alacağız yeni projelerinden. devlet yetkilileri hafta sonu yasaklarda bu firmalara ev satışı yapanlara izin vermeli bunun ile alakalıda ayrıca sitemimi iletmek isterim bu gün ve yarı gidip belkide imza atacaktık. hafta içi iş güç herkese selamlar. sözleşme yapınca ayrıca yazarım

Serkan ünlü

Serkan ünlü

liman sorumlusu

Vienn Gayrimenkulden satılık daire aldık.Eşim ve bana çok yardımcı oldular.Fiyat konusunda da hiç zorluk çıkarmadılar.Çok teşekkür ederiz.İyi çalışmalar,hayırlı satışlar.

Yılmaz

Yılmaz

Merhaba, öncelikle bizlere verdiğiniz müşteri memnuniyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Sayenizde istediğimiz daireyi bulduk.. Teşekkürler..

Melek

Melek

Hoşgörülü, çok cana yakın müşteri ile çok ilgilenen değerli bir arkadaş. Öncelikle şunu söylemek istiyorum ikna kabiliyeti ev aldırabilir. İlgisinden çok memnun kaldık, bu yüzden size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

Murat

Murat

Göstermiş olduğunuz sabır ve detaylı çalışmanız için, çok teşekkür ederiz. Çevremde ev arayışında olan yakınlarıma mutlaka tavsiye edeceğim bir kurum.

Yusuf

Yusuf

Devlet Dairei

Çok memlunuz vien gayrimenkulden sayalerınde evimiz oldu

Aykut

Aykut

İnşaat

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları